W jaki sposób możemy pomóc w rozwoju Twojego biznesu?

Projektowanie uloteklogoplakatów, bannerów, wizytówki, okładki książek, wizualizacja produktówsystem identyfikacji wizualnej, retusz, sztuka cyfrowa, kreatywne kreacje graficzne. Chętnie podejmuję się zadań nietypowych, wymagających wyobraźni i kreatywności.

Zaprojektowanie strategii marketingowej. Przygotowanie kampanii marketingowych, reklamowych. Przygotowanie reklam dopasowanych do określonych grup docelowych. Reklamy w GoogleAds oraz Facebook. Performance online marketing. Pomysły na marketing i promocję firmy w internecie. Analizę i wnioski statystyk strony internetowej. Modyfikacja strategii marketingowych, rebranding, zdobywanie nowych klientów.

Jeśli masz problem z jakimś modułem strony lub sklepu, coś nie działa, albo potrzebna jest optymalizacja to ta usługa jest dla Ciebie.

Team work discussion

Projektowanie graficzne – profesjonalne usługi graficzne
i projektowania stron internetowych

W jakich dziedzinach możemy Ci pomóc?

  • Projektowanie stron i sklepów internetowych

Najlepsze rozwiązania

Pokaż się z najlepszej strony

Dobrze zaprojektowana, responsywna strona internetowa to konieczność. Zaprojektujmy ścieżkę wspaniałych doświadczeń Twoich Klientów.

Projektowanie, wykonywanie, modyfikacje stron internetowych, modyfikacje, obsługa i wdrożenia sklepu internetowego, PrestaShop, Shoper, Shopify, przygotowanie makiet funkcjonalnych, prezentacji produktu, projektowanie i wykonanie landing page / Modyfikacje, wdrożenia HTML / CSS

  • Komunikacja wizualna / Projektowanie graficzne

Jeden obraz to tysiąc słów

O ile jest to dobry obraz

Klienci kupują oczami. Wyróżnij się na tle konkurencji lub skorzystaj ze sprawdzonych strategii. Wybierz świadomy przekaz oraz wywołuj takie efekty na jakich Ci zależy.

Projektowanie grafiki / Reklamy graficzne / Materiały reklamowe (ulotki, katalogi, materiały wideo, grafiki etc.) / Wizualizacje produktów / Obróbka grafik i zdjęć produktowych / Grafiki Social Media / Grafiki do kampanii marketingowych / Modelowanie 3d / Wideo / Etykiety, metki

  • E-marketing / SEO / Pozycjonowanie stron

W oparciu o efekty

Kreatywne rozwiązania dla biznesu

Marketing to nie tylko wzniosłe pomysły, chwytliwe hasła reklamowe i kreatywna ekspresja. To także uważna obserwacja, obliczenia, a nieraz daleko idące modyfikacje pierwotnych założeń. Wytrwałość, konsekwencja, wiedza i doświadczenie pomogą łatwiej osiągnąć cele biznesowe.

Stała współpraca w zakresie modyfikacji strony internetowej i sklepów internetowych / pozycjonowania / e-marketingu

Pomagamy w budowaniu profesjonalnego wizerunku marki.

Za pomocą sprawdzonych narzędzi oraz dzięki doświadczeniu w branży e-commerce.

W biznesie liczą się relacje

Większe projekty wymagają większego zaangażowania, chęci współpracy, budowania dobrej atmosfery, a przede wszystkim partnerstwa. Nasz klient – nasz partner. Idea win-win jest nam jak najbardziej bliska.

W oparciu o procedury

Być może to chłodne słowo nieco się ociepli, gdy pomyślisz o autobusie przyjeżdżającym zawsze na czas, kawie zawsze o tej samej porze, wykonawcy realizującym projekt zgodnie z planem. Przewidywalność, klarowność, przejrzystość to podstawy skutecznego przedsięwzięcia.

Z pasją i uczuciem

Poczucie humoru, lekkość, ale także odpowiednio unormowane granice – to ważne aspekty komunikacji. Nie musimy się lubić, ale… dlaczego nie? :-) Czy tak nie jest lepiej współpracować?

Projektowanie strony internetowej – Obsługiwane platformy

WordPress

Blog, wizytówki, strony internetowe

Shoper

Platforma sprzedaży online, e-sklep

PrestaShop

Platforma sprzedaży online, e-sklep

Bootstrap

Framework strony internetowej

HTML + CSS

Nowoczesne rozwiązania dla stron internetowych

Niektóre marki

z którymi współpracujemy

działamy od

2007 r

Pierwsze strony i projekty graficzne powstawały już w 2007 jako firma Intelight Systems. Firma i marka PADRE funkcjonuje na rynku już od 6 lat – czyli od 2015 r.

gdzie

#world

Realizacje głównie dla klientów z Polski, Niemiec, Austrii, Szwajcarii oraz USA.
Małe i średnie firmy, sklepy internetowe, instytucje administracyjne i naukowe

zrealizowane projekty

520+

Mocno zaniżona ilość rocznego planu realizacji materiałów graficznych i marketingowych.

Gotowy na zmiany?

Nie daj się wyprzedzić innym. Czas jest ograniczony.

Zapytaj o szczegóły. Zarezerwuj swój projekt.