Logo - znak firmowy

Identyfikacja wizualna firmLogo jest podstawowym elementem Systemu Identyfikacji Wizualnej firmy. To znak i symbol wartości reprezentowanych przez firmę. Ale niekoniecznie tylko jako przedsiębiorstwa. To również symbol marki, a tych możemy mieć wiele. Tworzone są także loga dla projektów i pojedynczych kampanii. To graficzna reprezentacja pewnej idei, która przyświeca założonym zadaniom. To także opowieść, a raczej zapowiedź pewnej głębszej historii, którą odczytamy w trakcie współpracy z marką.

  • Projektowanie logo
    Zaprojektujemy logo – znak firmowy Twojej marki. Może to być sam symbol / sygnet, symbol + nazwa firmy, a także inne formy, łącznie z hasłem firmowym.
  • Format wektorowy AI, PDF oraz rastrowy PNG, JPG
    Który będzie mógł być wykorzystywany na wszelkich materiałach reklamowych od pieczątki, wizytówki, strony internetowej aż po wydruki wielkoformatowe.

  • Przeniesienie autorskich praw majątkowych
    Zaprojektowane, indywidualne logo podlega autorskim prawom majątkowym. Prawa te są przenoszone na rzecz Klienta po zakończeniu projektowania.

Nasze projekty

Realizacje dla Klientów

Poniżej portfolio wybranych projektów logo zrealizowanych przez nasze studio

Logo czy logotyp?

Standardem jest kompozycja symbolu graficznego (sygnetu) oraz logotypu (nazwy własnej). Nie jest to jednak konieczność. Zarówno sam sygnet jak również wyłącznie logotyp może stanowić logo. Na przykład logo Padre nie posiada symbolu graficznego, a jedynie składa się z formy typograficznej i sama ta forma stanowi Logo. Innym przykładem funkcjonowania różnych form logo może być symbol nadgryzionego jabłka – a jest ono tak bardzo rozpoznawalne, że od razu jesteśmy w stanie podać nazwę marki.

Aby nie mylić pojęć poniżej obrazek ilustrujący różnicę między logo a logotypem.

Logo czy logotyp

W powyższym przykładzie chciałbym zaznaczyć, że tekst “Masz pomysł?” może być traktowany jako slogan / hasło firmowe lub również jako integralna część logotypu.

Jak to będzie wyglądało?

Wizualizacje logo

Chcesz zobaczyć jak ten projekt będzie się prezentować na materiałach firmowych, na ścianie budynku, na innych elementach? Przygotujemy dla Ciebie wizualizacje na różnych powierzchniach i materiałach.