Dlaczego
profesjonalna stopka email jest tak ważna?

Jak dużo wiadomości odbierasz codziennie w swojej skrzynce e-mail? Ile z nich ląduje w koszu lub spamie, ponieważ nie znasz nadawcy? Z tego krótkiego poradnika dowiesz się jak powinien wyglądać firmowy podpis w stopce e-mail, a także:

grafika do stron internetowych

Profesjonalna stopka mailowa

projektowanie profesjonalnych stopek email i sygnatur dla firm

Jakie są rodzaje stopek email?

Wymiary stopki mailowej

Jakie wymiary powinna mieć stopka w mailu?

Przyjmując założenie, że większość klientów odbiera dziś pocztę za pomocą telefonu stopka nie powinna być szersza niż jego ekran. Zazwyczaj jest to rozdzielczość 768x1024 px (oczywiście są też inne, generalizuję), zatem projekt stopki przy układzie stałym (tabele) w bezpiecznym założeniu marginesów nie powinien przekraczać 750 px szerokości.

Stopka mailowa - grafiki

W jaki sposób umieszczane są grafiki?

Istnieje wiele różnych sposobów na umieszczenie elementów graficznych, ikon, zdjęcia pracownika czy przede wszystkim logo w stopce mailowej. Naturalnie te grafiki mogą być interaktywne, działając na zasadzie linku prowadzącego do strony lub social mediów.

Grafiki w tle, gradienty zaprogramowane w html niestety bardzo słabo są wspierane przez przeglądarki poczty, ale dobrym pomysłem jest umieszczenie w stopce banera, który co jakiś czas możemy zmieniać (np. nowa promocja, targi, specjalna oferta itp.)

Przykłady profesjonalnych stopek email

Ze względu na obowiązujące przepisy o ochronie danych osobowych, przedstawiamy tylko przykładowe realizacje lub stopki własne.

Co powinna zawierać profesjonalna stopka email?

Ile kosztuje profesjonalna stopka?

Sprawdź przykładową wycenę

1
Dla ilu pracowników potrzebujesz sygnatur, według tego samego wzoru?
Razem zł

Chcesz otrzymać indywidualną ofertę?